Požičovňa náradia a prívesných vozíkov

0
The Cart is empty

Najčastejšie otázky

Požičovňa náradia

Štandardná minimálna doba prenájmu sú 4 hodiny, ale v prípade opakovaných prenájmov, alebo u zmluvných partnerov je možné túto dobu individuálne upraviť. U niektorých produktov je minimálna doba nájmu 1 deň.

Tovar samozrejme prevezmeme a zaplatíte sumu za 4-hodinový prenájom pri kratšej dobe ako 4 hodiny a denný prenájom pri dobe nad 4 hodiny. Pokiaľ si zarezervujete tovar napr. na 12 dní, ale vrátite ho po 4 dňoch zaplatíte za 4 celé dni. 

Priamo pri produkte si v časti rezervácia vyberte miesto vyzdvihnutia (momentálne len požičovňa), následne si vyberte dátum a čas vyzdvihnutia a vrátenia. Pokiaľ chcete využiť zníženú sadzbu za 4-hodinový prenájom musí byť Váš výber presne 4 hodiny v rámci jedného dňa ! Cena za dobu nad 4 hodiny do 24 hodín môže byť vyrátaná nesprávne.

Pokiaľ plánujete realizovať objednávky moderným spôsobom prostredníctvom webu tak áno. Po vytvorení konta si ho následne môžete  prispôsobiť, a do budúcnosti sledovať svoje objednávky. Takisto pri splnení určitých podmienok môžete využívať zľavové kupóny. Navyše systém je nastavený tak, že pri objednávke Vám v jednom kroku najprv vytvorí užívateľský účet, zašle vygenerované prístupové heslo a následne spracuje objednávku.

Pri odbere tovaru v požičovni budete potrebovať dva nezávislé identifikačné doklady, napr. občiansky preukaz a vodičský preukaz, alebo kartičku poistenca. V prípade, že ste zmluvným zákazníkom je preukazovanie individuálne.

Tovar si zarezervujete osobne, telefonicky, e-mailom, alebo prostredníctvom web stránky. Pri e-mailovej a webovej rezervácii Vás vyrozumieme o dostupnosti tovaru a vyzveme Vás k prevzatiu techniky. Po príchode do požičovne vykonáme identifikáciu, podpíšeme zmluvu o prenájme a po zaplatení vratnej zálohy Vám tovar vydáme a predvedieme.

Tovar prinesiete do požičovne, kde skontrolujeme jeho funkčnosť a kompletnosť. Vyrovnáme si pohľadávky a obchod je ukončený.

V prípade poškodenia, alebo potreby servisu bezodkladne kontaktujte jedno z telefonických čísel na stránke.

Zmluvným partnerom vieme zabezpečiť podľa dohody aj rozvoz a zvoz náradia vo vopred dohodnutom čase. Informujte sa, prosím priamo na prevádzke EN technika.

Bosch pila

Požičovňa prívesov

agados
  1. občiansky preukaz osoby, ktorá bude prívesný vozík používať,
  2. vodičský preukaz osoby, ktorá bude prívesný vozík používať (B, príp.Be),
  3. technický preukaz vozidla, ktorým bude prívesný vozík ťahaný.

– prívesný vozík s príslušenstvom
– povinné zákonné poistenie,
– pravidelná servisná údržba vozíka,
– pri autoprepravníku diaľničná známka do krajín EÚ

O všetkých krajinách, ktoré s vozíkom plánujete navštíviť, je potrebné vopred informovať a zaznamenať ich v zmluve o nájme.

Poplatok za stratu dokladov od prívesného vozíka je 100 EUR s DPH, za nadmerné znečistenie si účtujeme 10 EUR s DPH.

Každý prívesný vozík je zákonne poistený. Pri vzniku škody, na ktorú sa nevzťahuje zákonné poistenie – je nájomca povinný prenajímateľovi takúto škodu uhradiť v plnom rozsahu. V prípade dopravnej nehody, resp. iného poškodenia vozidla je potrebné privolať dopravnú políciu a následne kontaktovať našu spoločnosť. V prípade hrubého porušenia podmienok prenájmu prívesného vozíka, bude požičovňa vymáhať od nájomcu celú škodu. Za hrubé porušenie podmienok sa považuje napr. šoférovanie pod vplyvom alkoholu, drog alebo iných omamných látok, nezdokumentovanie a neprivolanie polície, nezapísanie všetkých potrebných údajov o škodcovi a pod.  Ak dôjde k dopravnej nehode, ktorú nespôsobíte Vy, spoluúčasť si uplatňujeme z povinného zmluvného poistenia vozidla, ktorým je nehoda spôsobená. Podmienkou je privolanie dopravnej polície a uvedenie všetkých potrebných údajov o škodcovi.

Nenašli ste odpoveď ?

Vyplňte formulár nižšie a my sa Vám ozveme.

[Form id="1"]

CENTRUM POMOCI

Telefón: +421 911 854872
E-mail: info@entechnika.sk
...viac informácií